Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Skolióza

Skolióza páteře se může objevovat u dětí, ale i dospělých. Z počátku si často ani nevšimnete, či si to neuvědomíte, že máte špatné držení těla, ale časem se tento zdravotní problém může projevit bolestmi zad. Čím dříve se skolióza začne řešit, tím je většinou řešení rychlejší. Tímto bych Vám rád nabídl ošetření pomocí Bowenovy techniky, které je právě při skolióze zpravidla velmi úspěšné. Jedná se o jemnou myofasciální techniku měkkých tkání, která podporuje v těle regenerační procesy a umí obnovit rovnováhu celého těla. Tato technika je vhodná u dětí i dospělých. Dále Vám i mohu poradit vhodné zdravotní cvičení.

Reference - neviditelné

Sportovní masáže - Vlasta

Zdravím Vás!
Jsem zvyklá na sportovní masáže od Petra. Věnuji se cyklistice a tak většinou využívám sportovní masáže nohou. Petr je skvělý masér. Masáže jsou vždy velmi intensivní a účinné. Vždy dokáže najít bolavé, či namožené místo a uvolnit ho. Po masáži vždy cítím nohy velmi lehké.
Děkuji za fajn služby, Vlasta

Zdravotní masáže - Patrik

Přeji hezký večer!
asi před čtrnácti dny jsem poprvé využil zdravotní masáž od Petra. Trápil mne tenisový loket. Doporučil mne Bowenovu techniku, která je prý na to dobrá. A měl pravdu, loket se začal rychle lepšit. Aktuálně mám již za sebou tyto ošetření 3 a je to už o mnoho lepší.
Patrik

Masáže pro děti - Anna

Dobrý den,
využíváme od Vás většinou masáže pro děti pro syna a dceru. Jedná se o relaxační masáže, každý po půl hodině. Líbí se nám Vaše služby, protože jezdíte k nám domů, a když potřebuji, mohu se přidat i já, nebo manžel. Masáže od Vás jsou moc příjemné, působíte na nás vždy pozitivně a setkání s Vámi je vždy fajn.
Děkujeme, Anna R.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby