Růstové bolesti u dětí může být velmi nepříjemný problém, ovšem ne neřešitelný. Mohu vám nabídnou ošetření pomocí Bowenovy techniky. Jedná se jemnou techniku měkkých tkání, u které je pozorováno mnoho pozitivních účinků, mezi kterými se vyskytují i růstové bolesti. Neváhejte se na mne obrátit, rád Vám pomohu!
Vážený pane Vopálko,
chtěla Vám touto cestou poděkovat. Je to již půl roku, co k nám pravidelně jezdíte. Mého syna trápí astma a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Vaše služby, za což jsem nyní velmi ráda. Ne jen, že máte velmi sympatické jednání, ale je vidět, že Vás tato práce opravdu baví a rozumíte jí. Zdravotní stav mého syna se velmi zlepšil a vždy se na Vás moc těší.
Vážím si Vaši práce a mnohokrát Vám děkuji! Eva
Přejeme hezké odpoledne,
nedávno jsme s přítelkyní využili Vašich služeb a objednali si masáže doma. Já jsem si užil sportovní masáž a přítelkyně relaxační. Oba jsme byli nadšeni a z Vaší návštěvy měli velkou radost. Masáže byly velmi příjemné a výborně jsme si u nich odpočinuli. Rádi se s Vámi opět brzy domluvíme.
Zdeněk + Marcela
© Copyright 2012 - 2025, Bowenova technika, Všechna práva vyhrazena! Sitemap