Bydlíte v Praze v městské části Jinonice a hledáte ošetření Bowenovou technikou? Pak jste zde správně. Jsem mobilní terapeut Petr Vopálka a své služby nabízím v Praze a okolí. Těším se na Vás!
Přeji pěkný den,
začala mne trápit bolest šíje. Říkal jsem si, že to přestane, ale po týdnu, když se to spíše zhoršovalo, než zlepšovalo, jsem se rozhodl, že vyzkouším masáž. Od kamarádky jsem dostal kontakt na Vás, že prý jste jí nedávno také dost pomohl. Doporučil jste mi terapeutickou masáž, která velmi rychle pomohla. Po ní bolest ustoupila, opět jsem mohl otočit hlavou, jako dříve. Po týdnu jsme ještě udělali klasickou masáž a můj krk je jako nový!
Díky, Lukáš
Přeji hezký den všem!
Nějak jsem si špatně hnula s krkem, nemohla jsem otočit hlavou a velice mi to bolelo. Rozhodla jsem se, že zkusím masáž. Objevila jsem, že Petr je mobilní masér a nabízí masáže i doma a tak jsem se hned objednala. Nabídl mi masáž terapeutickou, která má prý krk uvolnit nejrychleji a měl pravdu. Po první masáži jsem sice ještě mírnou ztuhlost krku cítila, ale bolest hodně ustoupila a i jsem již mohla hlavou otočit. Masáž jsme zopakovali 3x a mám po problému.
Děkuji za Vaše skvělé služby! Blanka
Zdravím Vás, Petře,
je to zhruba týden, co jsem byla u Vás v Radotíně na sportovní masáži. Velmi mi pomohla a ráda bych Vám za ní poděkovala. Vrátila jsem se totiž ze soustředění z házené, které bylo dost náročné a tak jsem přemýšlela o masáži. Masáž byla velmi poctivá a důkladná. Přesně jste poznal místa, na které bylo třeba se více zaměřit. Po masáži mi bylo skvěle. Určitě jsme se neviděli naposled!
Velké díky, Katka
© Copyright 2012 - 2026, Bowenova technika, Všechna práva vyhrazena! Sitemap