Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bolest v třísle u dětí

Bolest v třísle u dětí může být velmi nepříjemný problém, ovšem ne neřešitelný. Občas postihuje děti, které se věnují sportu, při kterém jsou hodně namáhané kyčle, jako je například hokej, aerobik, atletika a podobně. Mohu vám nabídnout ošetření pomocí Bowenovy techniky. Jedná se jemnou techniku měkkých tkání, která podstatným způsobem podporuje regeneraci těla a pomáhá při mnoha zdravotních problémech a právě i v případě bolesti třísel u dětí vykazuje velmi dobré výsledky. Neváhejte se na mne obrátit, rád Vám pomohu!

Reference - neviditelné

Mobilní masér - Radek

Přeji pěkný den,
hledal jsem mobilního maséra pro moji dceru, která si poslední dobou začala stěžovat, že jí bolí ruka. Objevil jsem nabídku Petra, která se mi líbila a z které bylo vidět, že Petr má bohaté zkušenosti. Domluvili jsme si termín a přijel za námi domů. Nakonec nám doporučil Bowenovu techniku, která je velmi šetrná a účinná. A opravdu, dceři se druhý den výrazně ulevilo. Byla moc spokojená. Ošetření jsme pro jistotu ještě po týdnu zopakovali. Nyní je to již asi měsíc a na nic si nestěžuje.
Jsme Vám moc vděční a děkujeme, Radek

Masáže Praha - Eva

Hezký den,
je to již několik let, co využívám masáže Praha od Petra. Někdy si dopřeji masáže sportovní a když mi něco bolí, tak zdravotní. Masáže od Petra mám ráda, protože Petr je opravdu profesionál a vždy masáž umí přizpůsobit podle mých představ.
Děkuji, Eva

Masáže Praha - Dušan

Zdravím!
Nedávno jsem využil Vaše masáže Praha, jednalo se zatím o nejlepší masáže na kterých jsem kdy byl. Na masážích Praha jsem byl z důvodu bolesti nohy. Již po první masáži se dostavila velká úleva! Po třech masáží mé problémy úplně vymizely a dolní končetina již nebolí!
Dušan

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

© Copyright 2021, Bowenova technika, Všechna práva vyhrazena! Sitemap